Padėkos rėmėjams

Ačiū tariame Future Live

"Ačiū už galimybę pabūti su vaikais virtualiame pasaulyje, kur linksma ir įdomu ne tik mažiesėms, bet ir tėvams. Nuostabi pramoga šeimai!" - tokią padėką atsiuntė mums mama Tatjana Plaskoičienė. Dėkojame Future Live už pramogas!

„Optikos pasaulio“ dovana Mindaugui
Mes džiaugiamės! Turime puikią žinią – Mindaugas turi naujus akinius! Tai „Optikos pasaulis”, įsikūrusio Klaipėdoje, dovana berniukui – ne tik pagamino akinius, suteikė akinių rėmelius, bet ir skyrė akinius nuo saulės! Nuoširdžiai ačiū “Optikos Pasaulis” sakome ir mes, ir Mindaugo šeima: „Didelis ir nuoširdus AČIŪ „Paguodai“ ir „Optikos pasauliui“ už Mindaugui padovanotus akinukus. Be jų mes niekaip. Ačiū, kad nepamirštate ir rūpinatės mumis, nors liga jau ir praeityje…“
Dėkojame krikščioniškai gospel Gyvenimo bažnyčiai
Gyvenimo bažnyčia Tariame nuoširdžiausią Ačiū krikščioniškai gospel Gyvenimo bažnyčiai, jos pastoriui Thoni Miller ir Shasta Miller už nuoširdų ir ilgalaikį bendradarbiavimą, gražius ir išskirtinius renginius mūsų ligoniukams Onkohematologiniame centre ir už jo ribų. Ir šį kartą jie mūsų vaikams padovanojo šilumą, jaukumą, krūvas žaislų ,mini staliuką su kėdutėm,kurie pakels nuotaiką ir įneš naujų spalvų. Ačiū Jums labai!
Dėkojame Natalijai Bacevičienei
Nuoširdus Ačiū! Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ministrei patarėjai Natalija Bacevičienė už šiltą priėmimą, vertingą ir įdomią informaciją apie ambasados ir lietuvių bendruomenės organizacijų JK bendravimą, bendradarbiavimą, renginius, veiklos ypatumus bei patirtį. Visokeriopos Jums sėkmės!
Be jų mes niekaip. Ačiū, kad nepamirštate ir rūpinatės mumis, nors liga jau ir praeityje…“
2018-09-21
Ačiū tariame Tiketai
Smagų vakarą su tėveliu turėjo Eligija – jiems mūsų draugai Tiketa padovanojo bilietus į Sauliaus Prūsaičio koncertą.
Ačiū labai, Tiketa, už galimybę vėl ir vėl apsilankyti renginiuose mūsų vaikams ir tėveliams!
2018-08-28
Ačiū tariame Curiocity
Su linkėjimais kiekvienam pabuvoti nuostabiame patyrimų mieste CurioCity, kuris įsikūręs Kaune. Kamilė su šeima labai džiaugiasi!
 
Ačiū, Curiocity, kad nesiliauja džiuginti mūsų šeimų!
2018-08-20
Scroll to top