Tarptautinė vaikų gynimo diena 2017 m.


Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, Vaikų onkohematologiniame centre įvyko besigydančių vaikų, susitikimas su dailininku iliustratoriumi Valerijumi Šatunovu ir Hapchico putoplasto žaislų gamintojais.

 

Kūrybinių dirbtuvėlių sumanytojas ir „Hapchico“ žaislų gamintojas Aleksandras Pilipiuk sako, kad piešimas – vienas geriausių būdų atsipalaiduoti ir atskleisti savo fantaziją: „Piešimas ne tik puikus užsiėmimas, bet ir savotiška spalvų terapija. Galvojome, kaip šią vaikų mėgstamą veiklą paversti dar patrauklesne, taip kilo idėja piešimą susieti su edukacija, pasaulio pažinimu. Vaikams patinka spalvinti ant įvairių formų ir paviršių, taip jie ne tik lavina savo smulkiąją motoriką, dėmesio koncentraciją, bet liesdami įvairias formas susipažįsta su jomis“, – komentuoja A. Pilipiuk.

 

Visi vaikų nuspalvinti žaisliukai, bus eksponuojami Santariškių vaikų onkohematologijos skyriuje, o vėliau bus surinkti ir panaudoti didžiausio nuspalvinto žaislo rekordui pasiekti. Šią vasarą planuojama rengti tokias kūrybines dirbtuvėles visoje Lietuvoje.

 

Iniciatorius sako, kad „Hapchico“ žaislų pavadinime, užkoduota ir jų misija – „Happy Children Company“ („Laimingų vaikų kompanija“). „Esu įsitikinęs, kad šie žaisliukai suteikia laimės ir galimybę pasimėgauti spalvų terapija ir pasinerti į fantazijų pasaulį tuos, kurių kasdienybėje spalvų trūksta labiausiai“ – sako A. Pilipiuk. 

Scroll to top