Apie vykdomą iniciatyvą „Dėžutė galimybėms“

Šiuo metu įgyvendiname iniciatyvą „Dėžutė galimybėms“. Šios iniciatyvos tikslas padėti kiekvienam onkologine susirgusiam vaikui bei jo šeimos vaikams.

Kas yra „Dėžutė galimybėms“?

Konkreti parama kiekvienai šeimai, kai vaikui diagnozuojama onkologinė liga.

Kodėl?

Vis daugiau šeimų susiduria su socialinėmis problemomis. Susirgus onkologine liga – dvigubai sunkiau. Mūsų tikslas ir pareiga padėti visai šeimai, palengvinti visos šeimos kelią, kol vaikas eina ligos keliu.
Kas sudaro „Dėžutę galimybėms“? Tai 100 eurų vienkartinė išmoka. Šią sumą šeima gali išleisti savo nuožiūra, pvz. maistui, drabužiams ar kt.

Taip pat kartu su vienkartine išmoka skirtume ir slaugos bei higienos priemonių paketą, kurį galėtų sudaryti muilas, sauskelnės, drėgnos servetėlės, tualetinis popierius, dantų pasta ir kt. Taip pat suteiktume sveikų užkandžių, vandens, žaislą, kanceliarinių prekių, šeimai bilietą į koncertą, galimybę nuvykti prie jūros ir kita (pagal turimas galimybes tai gali koreguotis).

Problema:

Dažnai nukenčia namuose likusi sveikoji šeimos dalis, nes visos lėšos dažniausiai skiriamos sergančio vaiko gydymui, todėl kiti šeimos vaikai paprastai negali lankyti būrelių, šeima neišgali nupirkti naujos avalynės, drabužių, buitinių ir kitų svarbių dalykų.
Lietuvoje vėžiu kasmet suserga apie 80 vaikų. Vadinasi padėti turime 80 šeimų. Metinis „Dėžutės galimybėms“ biudžetas – 8 000 eur.

Kreipiamės į Jus ir prašome prisidėti prie „Dėžutės galimybėms“ pildymo vaikams, besigydantiems Santaros klinikų filialo Vaikų onkohematologijos skyriuje, skiriant finansinę paramą ir/ar paramą reikalingais daiktais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to top