Gerojo lašelio akcija mokyklose ir ikimokyklinėse įstaigose

Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ skelbia Gerojo lašelio dieną, skirtą atkreipti dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir palaikyti juos.

Kodėl Gerasis lašelis? Todėl, kad akcijos iniciatorių – asociacijos „Paguoda“ – logotipas yra mažas žmogeliukas žaliame lašelyje. Ir kad mes visi kartu po lašą – po gerumo lašą galime padėti vėžiu sergantiems vaikams.

Kas yra Gerojo lašelio diena?

Tai diena, kai Jūs į mokyklą galite ateiti be uniformos, o pasipuošę atributu – žalios spalvos drabužiu arba turėdami bet kokį žalią aksesuarą ar kitą akcentą.

Gerojo lašelio dieną skelbiame nuo 2019 m. gruodžio 01 dienos iki 2020 m. vasario 15 dienos. Vasario 15 d. yra Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena (https://day.lt/diena/2019.02.15), kurią minime kiekvienais metais, rengdami vėžiu sergančių vaikų bendruomenės susitikimą.

Kaip vyks Gerojo lašelio diena?

• Mokykla paskelbs tikslią mėnesio dieną, kada vyks Gerojo lašelio diena;
• Tą dieną Jūs ateinate pasipuošę žaliu drabužiu ar žaliu atributu, aksesuaru;
• Paaukojate vėžiu sergantiems vaikams 1 eurą ar kitą sumą, kuria galite skirti. Tai Jūsų palaikymas ir linkėjimas šiuo metu sunkiai onkologinėmis ligomis sergantiems jūsų bendraamžiams.
• Nusifotografuokite vienas, su draugu, mama ar tėčiu, o gal visa klase ir patalpinkite tai socialiniame tinkle Facebook (paskyra – https://www.facebook.com/paguoda.lt/), paskelbdami, kad Jūs jau prisijungėte prie akcijos ir raginate tai daryti kitus!
• Jūsų suaukoti pinigai bus skiriami vėžiu sergančių vaikų bendruomenei, kurią remia Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“
• Visos prisidėjusios mokyklos bus skelbiamos „Paguodos“ Facebook paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to top