Projektai

Šiandien Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ nori atkreipti Jūsų dėmesį į Vaikų ligoninės, VULSK, filialo Onkohematologijos centre besigydančių vaikų, jų tėvų psichologinę ir materialinę padėtį.

 

Kadangi onkohematologinių ligų gydymas yra ilgas ir sudėtingas procesas, ypač susidarius netipinėms situacijoms ir retoms būklėms, kada reikalingas skubus, neatidėliotinas sprendimas – o valstybinių institucijų sprendimai užtrunka – asociacija „Paguoda“ operatyviai padeda tėvams ir medikams įsigyti gyvybiškai svarbius medikamentus, apmokėti už atliekamus tyrimus, kompensuoti kelionės išlaidas, slaugos priemones. Nepilnavertis, nesavalaikis gydymas gali labai skaudžiai atsiliepti vaikų pagijimui ir netgi kainuoti gyvybę.


 

2019 m. projektai finansuojami iš Europos socialinio fondo lėšų

Projektas „Pozityvių pokyčių olimpiada“

Siekiama skatinti vaikų ir paauglių dalyvavimą sveikatingumo veiklose, formuoti sveikos gyvensenos įpročius nuo ankstyvo amžiaus, integruoti ligos paliestus vaikus į visuomenę ir skatinti sveikuosius bendrauti su jais, kaip su lygiaverčiais visuomenės nariais.

Daugiau apie projektą...

Projektas „Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7“

Siekiama užtikrinti kokybiškos sveikatos priežiūros paslaugą, psichologinės ir socialinės pagalbos teikimą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų artimiesiems, gerinti jų gyvenimo kokybę.

 

Daugiau apie projektą...

„Stiprus esi Tu“ renginiu buvo pradėti vykdyti projektai „Pozityvių pokyčių olimpiada“ ir „Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7“.

Įspūdžiais dalinamės galerijoje >>

Scroll to top