Padėkos rėmėjams

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie labdaringo golfo turnyro

AČIŪ visiems renginio rėmėjams, svečiams, renginio vedėjui Igoriui Vasiliauskui. Didžiausią AČIŪ siunčiame p. Czeslaw Okinczyc ir Europos centro golfo klubui! Renginio metu surinkta 13 000€!

Dėkojame prisidėjusiems prie stovyklų "Stiprus esi tu" ir "Olimpinės pergalės"

Ačiū visiems, kurie buvo kartu su Paguoda! Abi stovyklos pilnos vaikų šypsenų ir juoko! Būrių savanoriai ir vadovai, kuriems esame dėkingi: Vytautas Rašimas, Andrius Kavaliauskas, Daiva Kavaliauskienė, Julius Plaskoicis, mokytoja Jurga, Rūta Dvylytė, "Močiutei" Sauliui, Jurgis Mažuolis! Ačiū kolegėms Julija Mazuole ir Jolitta Jan! Ačiū Palangos kempingui Compensa už erdvę, jaukius namelius ir puikų maistą! Atskiras Ačiū visam kempingo personalui, ypač Rolandui! Iki kitų kartų! Kaip kelios išvykstančios šeimos sakė - "dabar žinome, kur atostogauti"!

Ačiū tariame Future Live

"Ačiū už galimybę pabūti su vaikais virtualiame pasaulyje, kur linksma ir įdomu ne tik mažiesėms, bet ir tėvams. Nuostabi pramoga šeimai!" - tokią padėką atsiuntė mums mama Tatjana Plaskoičienė. Dėkojame Future Live už pramogas!

„Optikos pasaulio“ dovana Mindaugui
Mes džiaugiamės! Turime puikią žinią – Mindaugas turi naujus akinius! Tai „Optikos pasaulis”, įsikūrusio Klaipėdoje, dovana berniukui – ne tik pagamino akinius, suteikė akinių rėmelius, bet ir skyrė akinius nuo saulės! Nuoširdžiai ačiū “Optikos Pasaulis” sakome ir mes, ir Mindaugo šeima: „Didelis ir nuoširdus AČIŪ „Paguodai“ ir „Optikos pasauliui“ už Mindaugui padovanotus akinukus. Be jų mes niekaip. Ačiū, kad nepamirštate ir rūpinatės mumis, nors liga jau ir praeityje…“
Dėkojame krikščioniškai gospel Gyvenimo bažnyčiai
Gyvenimo bažnyčia Tariame nuoširdžiausią Ačiū krikščioniškai gospel Gyvenimo bažnyčiai, jos pastoriui Thoni Miller ir Shasta Miller už nuoširdų ir ilgalaikį bendradarbiavimą, gražius ir išskirtinius renginius mūsų ligoniukams Onkohematologiniame centre ir už jo ribų. Ir šį kartą jie mūsų vaikams padovanojo šilumą, jaukumą, krūvas žaislų ,mini staliuką su kėdutėm,kurie pakels nuotaiką ir įneš naujų spalvų. Ačiū Jums labai!
Dėkojame Natalijai Bacevičienei
Nuoširdus Ačiū! Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ministrei patarėjai Natalija Bacevičienė už šiltą priėmimą, vertingą ir įdomią informaciją apie ambasados ir lietuvių bendruomenės organizacijų JK bendravimą, bendradarbiavimą, renginius, veiklos ypatumus bei patirtį. Visokeriopos Jums sėkmės!
Be jų mes niekaip. Ačiū, kad nepamirštate ir rūpinatės mumis, nors liga jau ir praeityje…“
2018-09-21
Ačiū tariame Tiketai
Smagų vakarą su tėveliu turėjo Eligija – jiems mūsų draugai Tiketa padovanojo bilietus į Sauliaus Prūsaičio koncertą.
Ačiū labai, Tiketa, už galimybę vėl ir vėl apsilankyti renginiuose mūsų vaikams ir tėveliams!
2018-08-28
Ačiū tariame Curiocity
Su linkėjimais kiekvienam pabuvoti nuostabiame patyrimų mieste CurioCity, kuris įsikūręs Kaune. Kamilė su šeima labai džiaugiasi!
 
Ačiū, Curiocity, kad nesiliauja džiuginti mūsų šeimų!
2018-08-20
Scroll to top