labdaros organizacija
Lietuvoje
Projektinė veikla
Didelį dėmesį skiriame švietėjiškai visuomenės veiklai. Organizuojame susitikimus ir renginius mokyklose, įtraukiame moksleivius į sergančiųjų paramos iniciatyvas.
LR Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis finansuojamas projektas: Onkologinėmis ligomis sergančių, remisijoje esančių bei vaikų ir jaunimo su kita negalia sveikatingumo stovykla „Stiprūs drauge“
Projektas mokykloms
Gerumo lašelis
Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ skelbia „Gerumo lašelio“ dieną, skirtą atkreipti dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir palaikyti juos. Kodėl „Gerumo lašelis“? Todėl, kad mes visi kartu po gerumo lašą galime padėti vėžiu sergantiems vaikams.
Kas yra „Gerumo lašelio“ diena?
Tai diena, kai Jūs į mokyklą galite ateiti be uniformos, o pasipuošę atributu – žalios spalvos drabužiu arba turėdami bet kokį žalią akcentą. „Gerumo lašelio“ dieną skelbiame kiekvienais metais” Tarptautinei vėžiu sergančių vaikų dienai” minėti (vasario 15 d.) nuo gruodžio 01 d. iki birželio 1 d. . – „Tarptautinės vaikų gynimo dienos”
Europos Sąjungos remiami projektai
Europos Sąjungos skirtos lėšos padeda mums įgyvendinti svarbius darbus: suteikti psichologinę, teisinę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų artimiesiems, organizuoti sveikatingumo, pozityvaus mąstymo, viešojo kalbėjimo, muzikos terapijos, pramogų stovyklas, vykdyti socialines programas mokyklose, padėti integruoti pasveikusius vaikus į visuomenę.
Vykdome projektus iš
Europos socialinio fondo lėšų
Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7
Siekiama užtikrinti kokybiškos sveikatos priežiūros paslaugą, psichologinės ir socialinės pagalbos teikimą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų artimiesiems, gerinti jų gyvenimo kokybę.
Pozityvių pokyčių olimpiada
„Pozityvių pokyčių olimpiada” – tai psichologinė ir socialinė pagalba vaikams. Didelio pasisekimo susilaukė mūsų organizuojamos stovyklos, skirtos pasveikusiems, sveikstantiems ir su šia liga nesusidūrusiems vaikams bei jų šeimoms. Stovykloje vaikai dalyvauja įvairiuosiuose renginiuose, įtraukiami į meno ir muzikos pasaulį, mokomi viešojo kalbėjimo, pozityvaus mąstymo meno.
Siekiama skatinti vaikų ir paauglių dalyvavimą sveikatingumo veikloje, formuoti sveikos gyvensenos įpročius nuo ankstyvo amžiaus, integruoti ligos paliestus vaikus į visuomenę ir skatinti sveikuosius bendrauti su jais kaip lygiaverčiais visuomenės nariais.
Projekte“ Pozityvių pokyčių olimpiada” vykdomi šie užsiėmimai: pozityvaus mąstymo,viešojo kalbėjimo,meno, judumo ir sveikos mitybos.
Projekte “Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7 vyksta muzikos terapijos užsiėmimai bei psichologinės konsultacijos.