Edukuoti - vadinasi,
padėti ir žinoti

Edukacinė veikla

Kiekvieną dieną kovojant su sunkia liga, norisi kuo daugiau turėti informacijos apie ją: stadijos ypatumus, gydymo taktiktą, kad būtų galima suprasti sudėtingas situacijas.

Pirmosios knygutės vaikams

Praėjusiame dešimtmetyje sergančiųjų vaikų tėvai rūpimą informaciją galėjo sužinoti tik iš gydytojo ar psichologo. Kalbėdamasis visko nepaklausi ir neišpasakosi. Todėl asociacija „Paguoda“ pradėjo plėtoti leidybinę veiklą. Profesorė Lina Ragelienė parengė patarimų tėvams knygelę „Jeigu jūsų vaikas serga leukemija“, o kartu su gydytoja Goda Elizabete Vaitkevičienė iš anglų kalbos išvertė brošiūrą apie kaulų čiulpų transplantaciją „Tu ne vienišas“. Kraujo ligos yra būdingiausios vaikams ir paaugliams. Todėl ir pirmosios knygelės buvo išleistos šiomis aktualiomis temomis.

Leidiniai tėveliams

Edukacija padeda ne tik sergančiojo vaiko artimiesiems, bet ir pačiam vaikui sveikti ir grįžti į visuomenę. Norėmi padėti tėveliams, sergantiesiems ir pasveikusiesiems išgyventi moralines ir fizines kančias, skelbiame informaciją apie įvairias vėžio formas, kuriomis dažniausiai serga vaikai, psichologų patarimus ir mokslinius tyrimus.

Leidiniai

Asociacijos „Paguoda“ išleistos knygelės suteikia informaciją apie atskiras ligas, jų eigos ypatumus, gydymo taktiką, kad galėtumėte suprasti sudėtingas situacijas ir protingai spręsti iškilusias problemas. Knygelėse rasite patarimus tėvams ir vaikams, tėvų patirtis apie gydymą ir ligą. Leidiniai redaguoti prof. Linos Ragelienės, dr.Godos Elizabetos Vaitkevičienės, gyd. Indrės Tamulienės.