Kiti rėmimo
būdai

Savanorystė

Savanorystė – tai pati geriausia galimybė padėti kitiems,
realizuoti savo gebėjimus, talentus
ir įgyti naujos patirties, žinių bei įgūdžių.

Kviečiame prisidėti prie mūsų veiklos, kuri suteiks
galimybę pažiūrėti kitaip į savas problemas,
sutikti įdomių, skirtingų, protingų žmonių ir susirasti draugų.

Mūsų savanoriai:

Dienraščio „Respublika“ žurnalistas
Vidmantas Misevičius

Savanorės Klaipėdoje:
Natalija Slobodianik ir Elena Kirzhner

Jūratė Bernadickaitė

Monika Kvainickaitė

Ką man reiškia savanoriavimas?

Įgyjau vertingų bei naudingų įgūdžių ir savybių, kurios man bus naudingos įgyvendinant savo lūkesčius bei siekiant asmeninės karjeros. Susiradau daug naujų draugų, išbandžiau naujas situacijas ir veiklas.

Savanoriaudama supratau, kad labai svarbus yra bendravimas. Būdama savanorė, išmokau dar geriau bendrauti ir dirbti komandoje.

Ši veikla man suteikė neoficialaus ir neformalaus mokymosi galimybių. Įgijau organizacinių įgūdžių. Savanorystė mane paskatino į pasaulį pažvelgti iš kitos perspektyvos.

Marius Jonauskas

Savanorystė man suteikia savęs įprasminimą, realizuoti poreikį rūpintis ir prisidėti prie geresnės savijautos, paguosti tuos, kam to labiausiai reikia – onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, jų artimiesiems, kurie išties susidūria su išskirtiniais gyvenumi iššūkiais, sunkumais, kai keičiasi iki tol buvęs jų gyvenimas.

Savanoriaudamas save atrandu ne tik jausdamas, kad esu reikalingas. Suteikti pagalbą tiems, kam jos reikia, leidžia įprasminti savo paties gyvenimą, suteikti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, jų artimiesiems kuo daugiau šviesių akimirkų, parodyti, kad jie nėra palikti vieni su liga. Savanorystė ne tik mano savirealizacija, bet ir veikla,  suteikianti man dvasinį pasitenkinimą.

Živilė Černiauskaitė

Kodėl savanoriauju?

Man patinka padėti asociacijai savo darbais. Žinau, kad nors truputį galiu paremti prasmingą „Paguodos“ veiklą. Svarbu kitiems suteikti vilties ir džiaugsmo.

Ačiū, kad esi su mumis

Savanorio anketa


  Jūsų parama padėtų sveikti vaikams

  Dėžutė galimybėms

  Iniciatyvos tikslas  – padėti kiekvienam onkologine liga
  susirgusiam vaikui bei jo šeimai.

  Kodėl?

  Vis daugiau šeimų susiduria su socialinėmis problemomis. Susirgus onkologine liga – dvigubai sunkiau. Mūsų tikslas ir pareiga padėti visai šeimai.

  Kas sudaro „Dėžutę galimybėms“? Tai 100 eurų vienkartinė parama, kuri surenkama jūsų aukojimo dėka.

  Šią sumą šeima gali išleisti savo nuožiūra: maistui, drabužiams ar kitiems dalykams. Kartu su vienkartine išmoka galime skirti  slaugos bei higienos priemonių paketą, kuriame yra muilas, sauskelnės, drėgnos servetėlės, tualetinis popierius, dantų pasta ir kiti būtini dalykai. Taip pat galime pridėti sveikų užkandžių, vandens, žaislą, kanceliarinių prekių, šeimai bilietą į koncertą, galimybę nuvykti prie jūros ir kita. Šiais išvardintais dalykais galime paremti, kai turime tam galimybių.

  Iniciatyvos

  Tai

  100 eur

  vienkartinė išmoka

  Kasmet padėti
  turime apie

  80

  šeimų

  Problema

  Dažnai nukenčia namuose likę artimieji, nes visos lėšos daugiausiai skiriamos sergančiam vaikui gydyti. Kiti šeimos vaikai paprastai negali lankyti būrelių, šeima negali nupirkti naujos avalynės, drabužių, buitinių ir kitų svarbių dalykų.

  Lietuvoje vėžiu kasmet suserga apie 80 vaikų. Vadinasi, padėti turime 80 šeimų. Metinis „Dėžutės galimybėms“ biudžetas – 8000 eurų. Kreipiamės į Jus ir prašome prisidėti prie „Dėžutės galimybėms“ pildymo vaikams, besigydantiems Santaros klinikų filialo Vaikų onkohematologijos skyriuje ir skirti finansinę paramą ir/ar paramą reikalingais daiktais.

  Ačiū, kad esate kartu.

  Gauta parama būtų naudojama kiekvienam susirgusiam vaikui bei kitiems šeimos vaikams. Apie projekto eigą įsipareigojame Jums pranešti ir jūsų įmonės vardą įtraukti į rėmėjų garbės lentą, skelbti informaciją socialiniame tinkle Facebook.com/paguoda.lt, viešinti naujienų portaluose.

  Pyragų diena

  Pyragų diena

  Pyragų šventė

  Lapkričio mėnesį visi kviečiami kepti pyragus ir už suderintą kainą parduoti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas aukoti vaikams, kuriuos globoja Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“.

  Tikslas

  Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Šios šventės tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti sergančių vaikų svajones.

  Plačiau