Visada esame
kartu

Padedame

Mūsų organizacija siekia padėti kiekvienam
sergančiam vaikui ir jo artimiesiems.

Teisinės konsultacijos

Teikiame psichologinę pagalbą

Vaikų onkohematologijos centre veikia psichoemocinė pagalbos komanda: psichologas, socialinis darbuotojas, auklėtoja. Tačiau kartais šeimai norisi pabendrauti su kitu šios srities specialistu, tuomet gali padėti mūsų organizacija „Paguoda“.

Šeimos edukacija – leidiniai
vaikams ir tėvams

Niekas neplanuoja ir nesiruošia tokiam išbandymui kaip onkologinės ligos diagnozė vaikui. Ši žinia gali būti vienas iš labiausiai žmogų paveikiančių įvykių per visą gyvenimą, sukeliančių daugybę fizinių, psichologinių, socialinių, dvasinių pokyčių. Kaip kovoti šeimai su neigiamomis emocijomis, kokie vaikų vėžio tipai, kaip skirtingos vėžių ligos yra gydomos – tai sudėtingi iššūkiai, su kuriais susiduria vaikai ir jų šeima. Norėdami sužinoti teisingą informaciją, skaitykite mūsų išleistas knygeles, gydytojų pateiktus patarimus ir analizes.

Teisinės konsultacijos

Vėžiu sergančio vaiko sveikimo procesas gana ilgas ir turintis pasėkmių. Tad šiuo laikotarpiu iškyla ir teisinių klausimų. Teisinės vienkartinės konsultacijos dažniausiai teikiamos projektų dalyviams, tačiau mūsų organizacija stengiasi padėti ir kitiems. Atkreipiame dėmesį, jog tokiais atvejais visados būtina turėti situaciją pagrindžiančius dokumentus.

Finansinė parama

Onkologinė liga – ne tik didelis fizinis ir psichologinis išbandymas, bet ir finansinis krūvis šeimai. Organizacija „Paguoda“ visuomet stengiasi būti kartu su kiekvienu sergančiu vaiku ir jo artimaisiais sudėtingomis akimirkomis. Mes padedame skirdami paramą būtiniausioms šeimos reikmėms patenkinti.